CHMIELOWICE 77 457 02 31 | OPOLE 77 456 77 62 bkrang@b-krang.com.pl

CIĘCIE I OKLEINOWANIE


Cięcie i okleinowanie płyt na wymiar to nie tylko nasza główna działalność, ale również nasza pasja.

Od wielu dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonywanych przez nas usług odpowiadała wysokim wymaganiom klientów. Zdobyta przez lata wiedza w połączeniu z zaangażowaniem pracowników oraz nowoczesnym parkiem technologicznym pozwoliła na stworzenie zakładu w którym jakość produkowanych elementów mebli w niczym nie odbiega od jakości mebli oferowanych w sieciach sklepowych.

Naszym partnerem w zakresie rozwiązań technologicznych jest wiodący w świecie niemiecki producent maszyn CNC i rozwiązań dla meblarstwa grupa Homag.

Posiadamy 3-y piły panelowe Holzma, na których wykonujemy usługi rozkroju. Okleinowanie krawędzi wykonywane jest na nowoczesnej, w pełni przemysłowej okleiniarce HOMAG.   Posiadamy również okleiniarkę BRANDT oraz 2-a centra obróbcze CNC Weeke.

Zlecone przez Państwa do formatowania płyty docinamy na zadany  wymiar i oklejamy maszynowo okleiną o grubości od 0,5 do 2 mm. W zależności od dekoru płyty jest to ABS firmy Hranipex lub Spander. Gotowe formatki mogą Państwo odebrać osobiście lub możemy je przygotować do odbioru na palecie.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest również transport.

 
 
 

Jak złożyć zlecenie na rozkrój i okleinowanie płyty? 

Należy pobrać formularz rozkroju, który znajduje się na głównej stronie w czarnym boxie, „Formularz rozkroju”,
wypełnić i przesłać faxem (77) 457-02-31, drogą elektroniczną: strefaplyt@b-krang.com.pl lub złożyć osobiście w Strefie Płyt w Chmielowicach.

LUB

Zalogować się w programie
e-rozrys i złożyć elektronicznie zlecenie w tym programie.

Jak złożyć zlecenie w programie E-rozrys? 

 

 1. Zaloguj się w programie, podając tylko dane niezbędne do komunikacji (pamiętaj o właściwym numerze telefonu, na niego wysyłamy informację o tym, iż zlecenie jest gotowe do odbioru).
 2. Jeżeli zarejestrowałeś się jako nowy użytkownik poza godzinami naszej pracy, będziesz musiał poczekać, aż aktywujemy Twoje konto. Jeżeli w godzinach naszej pracy, aktywacja konta nastąpi w ciągi maks. pół godziny.
 3. Wybierz „Proste zamówienie”, podaj wymiary formatek i zaznacz jak mają być okleinowane.

   

   

  UWAGA !
  Zwróć uwagę na obrazek ilustrujący układ słoja na płycie. Słoje na płytach drewnopodobnych biegną zawsze wzdłuż długości płyty. Zatem krawędź wzdłużna jest to krawędź wzdłuż słoja i wzdłuż długości płyty (wymiar 2800). Krawędź poprzeczna jest to szerokość płyty (wymiar 2070).

   

   

 4. Jeżeli skończyłeś wpisywać wymiary „Zapisz zlecenie”.
 5. Przejdź do zakładki „Moje zamówienia” i naciśnij przycisk „Wyślij do optymalizacji” (trzeci od prawej)
 6. Po ok. 5 minutach otrzymasz zoptymalizowane zlecenie. Teraz możesz podejrzeć jak wygląda układ formatek na płycie, ile zostanie zużytych płyt i jaka będzie ilość metrów klejenia. Jeżeli chcesz coś zmienić, masz jeszcze możliwość. Możesz do woli zmieniać, dodawać i odejmować formatki:) Za każdym razem musisz jednak ponownie wysyłać zlecenie do optymalizacji.
 7. Jeżeli nie chcesz już nic dodać ani odjąć naciśnij ikonę znajdującą się w tym samym miejscu „Wyślij do realizacji” (kartka z niebieską strzałką). Teraz zlecenie zostało wysłane do realizacji.
 8.  Formatki będą czekały do odbioru w Strefie Płyt B-KRANG w Chmielowicach. W uwagach prosimy o podanie czy mają być spakowane na palecie czy ułożone na wózku (jak pisaliśmy wyżej, transport jest również możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu).

   
   

  Podobnie jak w przypadku zleceń składanych metodą tradycyjną, warunkiem realizacji zlecenia jest wpłata zaliczki w kasie B-KRANG w Opolu, Opolu Chmielowicach lub dokonanie przelewu na konto z podaniem imienia, nazwiska i numeru zlecenia.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dot. usług i materiałów proszę o kontakt telefoniczny: (77) 457-02-31,
+48 663 350 241
lub mailowy: strefaplyt@b-krang.com.pl na wszystkie chętnie odpowiemy.

Zapraszamy:)

 


* Na wymiar docinamy również oraz okleinujemy  zakupione u nas blaty robocze.

 

 
 
 

B-KRANG Narzędzia i Akcesoria Meblowe

ul. Budowlanych 2
45-202 Opole
email: bkrang@b-krang.com.pl

Sprzedaż narzędzi, Wypożyczalnia, Serwis

tel./fax: (77) 45-64-975
tel. kom.: 695-350-238
tel.: (77) 45-49-905

Dział handlowy

tel.: (77) 45-49-905
tel./fax: (77) 45-64-978
tel. kom.: 695-350-231

Dział akcesoriów meblowych

tel.: (77) 45-67-762
tel. kom.: 695-350-232

B-KRANG Strefa Płyt

ul. Nyska 46
45-940 Opole - Chmielowice
email: strefaplyt@b-krang.com.pl
tel./fax: (77) 457 02 31, (77) 463 71 56, 663-350-241