CHMIELOWICE 77 457 02 31 | OPOLE 77 456 77 62 bkrang@b-krang.com.pl

 Akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa HKC 55 z szyną FSK. Większa niezależność i precyzja!

HKC 55 z szyną FSK jest dowodem na to, czego dzisiaj jest w stanie dokonać akumulatorowa pilarka tarczowa przy pracach na dachu. Również bez dostępu do gniazdka i bez kabli gwarantuje ona szybkie, precyzyjne i czyste cięcie.
Dużą moc zapewnia akumulator o pojemności 5,2 Ah oraz wydajny silnik EC-TEC generujący prędkość obrotową 4.500 obr/min.

Maksymalną precyzję i dokładne kąty gwarantuje szyna z systemem cięcia poprzecznego dotychczas dostępna wyłącznie w przypadku urządzeń stacjonarnych. Ponadto, równomierne rozłożenie ciężaru, prosta obsługa osłony wahadłowej oraz inteligentne ustawienia kąta i głębokości mają również swój wkład w efektywną pracą. Dodatkowym atutem jest prowadzący i system wymiany tarcz pilarskich FastFix.

Poznaj zalety systemu HKC 55 z szyną FSK:

 1. Szybki montaż: pilarkę HKC 55 można w mgnieniu oka połączyć lub odłączyć od prowadnicy FSK. W zależności od sposobu cięcia, może być użyta z prowadnicą lub bez.
 2. System prowadzący: Nieruchoma zasuwa i regulowany ogranicznik pozwalają uzyskać dokładne powtarzalne cięcia pod kątem w zakresie od -60° do +60°. Ustawienia najpopularniejszych kątów znajdują się na prowadnicy w łatwo dostępnych zapadkach.
 3. Funkcja cofania: dla zapewnienia stałej gotowości do pracy, prowadnica wyposażona jest w zderzak przesuwny i wbudowaną gumę przyciągającą pilarkę HKC 55 automatycznie do pozycji wyjściowej.
 4. Prosta regulacja głębokości: wystarczy wcisnąć dźwignię i ustawić żądaną głębokość cięcia na podstawie dobrze widocznej i czytelnej skali, zwolnić – gotowe. W połączeniu z funkcją zagłębiania możliwe
  jest również łatwe i komfortowe wykonywanie cięć wgłębnych z ustawioną wstępnie głębokością cięcia.
 5. Zdalna obsługa osłony wahadłowej: aby uzyskać dobrą widoczność tarczy pilarskiej, osłonę wahadłową można odchylić do tyłu za pomocą dźwigni na przednim uchwycie. Dłonie pozostają przy tym
  zawsze w bezpiecznej odległości od tarczy pilarskiej.
 6. Klin prowadzący zapewnia bezpieczną pracę: klin prowadzący umożliwia swobodne, beznaprężeniowe i dzięki temu bezpieczne cięcie. Ponieważ jest on osadzony sprężyście w osłonie wahadłowej, możliwe jest również swobodne i bezpieczne wykonywanie cięć wgłębnych.
 7. Okienko kontrolne i wskaźnik cięcia: Otwarta budowa oraz okienko kontrolne po wewnętrznej stronie pozwalają obserwować linię cięcia i tarczę pilarską. Dodatkowo kompletny wskaźnik cięcia zwiększa precyzję.

Więcej informacji uzyskasz w dziale okuć i u doradców technicznych.15