CHMIELOWICE 77 457 02 31 | OPOLE 77 456 77 62 bkrang@b-krang.com.pl

FL 45 HP to wszechstronny, wielofunkcyjny laser liniowy, który sprawnie obsłuży całą ekipę przy wykańczaniu mieszkania, budowie domu, a nawet wznoszeniu obszernej hali. Dwa krzyże laserowe ustawione pod kątem prostym, krzyż na suficie oraz punkt pionownika na podłodze, tak wiele potrafi jeden laser w bardzo korzystnej cenie.

Użytkownik ma możliwość sterowania wyświetlaniem poszczególnych linii. Funkcja to pozwala na dostosowanie urządzenia do specyfiki bieżącej pracy oraz oszczędzanie baterii.

Profesjonalny laser kątowo-krzyżowy FL 45 HP umożliwia automatyczne wyznaczanie pionów i poziomów bez potrzeby poziomowania za pomocą libelli. Trzy linie światła lasera wyznaczają jedną płaszczyznę poziomą oraz dwie pionowe tworzące kąt prosty. Wbudowany pionownik laserowy umożliwia przenoszenie punktu z sufitu na podłogę.

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny alarm w przypadku nieprawidłowego ustawienia (zbyt duże wychylenie lasera od pionu).  Przyrząd idealnie nadaje się do prac we wnętrzach oraz na małych placach budowy. Dobrze widoczne linie lasera wyświetlane są z dokładnością 3mm/10m. m.

Laser kątowo-krzyżowy FL 45 HP jest wyposażony w standardowe gniazdo mocowania 5/8”. Dzięki temu przyrząd może zostać ustawiony na większości uniwersalnych statywów budowlanych i geodezyjnych, a także kolumnach rozporowych i uchwytach ściennych. Użytkownik ma do dyspozycji znajdujący się w zestawie uchwyt uniwersalny z podziałką kątową oraz trójnóg do stabilnego ustawienia na podłodze.

Przycisk „P” umożliwia współpracę z opcjonalnym odbiornikiem, dzięki któremu zasięg lasera zwiększa się do okazałych 80m. Pole detekcji rozpoznaje położenie wiązki światła lasera, co sygnalizowane jest optycznie i akustycznie.

Przyrządy pomiarowe geo-FENNEL od ponad dwudziestu lat są z powodzeniem używane na polskich budowach. Laser kątowo-krzyżowy FL 45 HP objęty jest 24-miesięczną gwarancją (36 miesięcy po rejestracji). Każdy egzemplarz przed wysyłką do sklepu przechodzi w laboratorium diagnostycznym wstępny przegląd techniczny i kontrolę dokładności. Jest gotowy do pracy natychmiast po otwarciu firmowego opakowania.